Смілянські дитсадки долучились до проєкту ЮНІСЕФ

Заклади дошкільної освіти №№ 7, 18, 23 Смілянської громади долучилися до проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».

Його мета – активне залучення дітей старшого дошкільного віку до якісної дошкільної освіти в умовах війни в країні перед вступом до школи та педагогічна підтримка батьків.

Із 1166 закладів дошкільної освіти 20 областей України, які взяли участь в опитуванні, організатори проєкту визначили 50, які отримали ігрове обладнання для укриття. До переліку цих закладів потрапив смілянських дитсадок №18 .

Адміністрація закладу освіти вже отримала обладнання для занять з дітьми 5-6 річного віку, які не відвідують садочок, і після завершення ремонтних робіт розмістить його у найпростішому укритті.

3 травня 2023 року розпочалось онлайн-навчання педагогів у рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ, які проводитимуть заняття з дітьми старшого дошкільного віку.

Діток цієї вікової категорії та їх батьків запрошують до освітньої діяльності.

Проєкт є результатом співпраці Міністерства освіти і науки України з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) в рамках ініціативи «Спільно до навчання».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.