Смілянські борці успішно та результативно виступили на двох Чемпіонатах

5-6 квітня вихованці смілянського СК “PRIDE” відвідали відразу 2 круті спортивні заходи. Борці показали високий рівень підготовки та здобули медалі на обох Чемпіонатах.

Так, на Чемпіонаті України з хортингу “прайденята” показали відмінний результат та вибороли 5 медалей, три з яких – “золото”.

Чемпіонами та “золотими” медалістами у своїх категоріях стали Семончук Іван, Миколенко Владислав та Мірошніченко Влада.

Зі “срібною” нагородою повернулася Бабіцька Владислава.

“Бронзовим” призером став Погорілий Ярослав.

Окрім того, за крок до нагороди зупинився Петренко Владислав, який посів 4 місце. Також сміляни отримати нагороду за ІІІ командне місце.

На відкритому Чемпіонаті Черкаської області з греплінгу, сміляни вибороли 2 “золота” та “бронзу”. Чемпіонами у своїх категоріях стали Харченко Кирило та Омаров Валерій. Із “бронзою” змагань повернувся додому Козаченко Іван.