Смілянські борці стали переможцями Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств

Із 19 до 21 травня у Вінниці відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств. За перемогу змагалися учасники із 19 областей, більш ніж 600 борців. Смілу на змаганнях представили вихованці спортивного клубу “PRIDE”, які завоювали нагороди та показали вісокий рівень підготовки.

Кожен із учасників провів не менш ніж 3 поєдинки. У підсумку Костя Маслюк та Ярослава Пономаренко здобули у своїх категоріях “золото”, Максим Яцина став “срібним” призером змагань.

Про це розповів тренер Анатолій Левченко та відзначив також виступи решти учасників: Яцини Ярослава та Максименка Богдана, які продемонстрували чудову підготовку, техніку, настрій, силу та волю, але цього разу залишились без нагороди, ви отримали безцінний досвід і гарну мотивацію перед наступними стартами.