Смілянська вчителька стала учасницею курсу від британської спільноти “British council”

Британська спільнота “British council” вітала вчителів англійської мови у Варшаві на курсі «Викладання та навчання у важкі часи».

Це вже 7 когорта, яка долучилася до курсу, починаючи з серпня 2022 року. Курс “Навчання та Викладання у важкі часи” спрямований на задоволення нагальних потреб вчителів у складний період під час війни.

112 вчителів з різних регіонів України приїхали до Варшави, Наталія Селіванова, вчитель Смілянської загальноосвітньої школи №11, була єдиною з Сміли.

Вчителі обговорили шляхи викладання у класі, які диктує час, а також навчилися новим методам створення безпечного середовища на уроці, як працювати та підтримувати учнів, що мають психологічні травми, працювати з їхньої складною поведінкою та створювати спокійну навчальну атмосферу.

Наталія Миколаївна мала честь познайомитись з Лі Гібсон, директоркою Британської Ради в Україні, дала інтерв’ю французькому телеканалу AFP, в якому поділилася власним досвідом роботи українського вчителя в умовах війни, звідки черпати енергію та що допомагає не опускати руки.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.