Смілянська школа – серед закладів освіти, де навчатимуть дітей, які перебувать за кордоном

Міністерство освіти і науки оприлюднило перелік шкіл, у яких зможуть вивчати предмети українознавчого компоненту діти, які перебувають за кордоном.

Про це інформує osvita.ua.

До переліку увійшло 84 школи з різних регіонів України. У числі – смілянська школа №11. Загалом у Черкаській області таких шкіл три, у Смілі – одна.

У таких школах, відповідно до наказу Міністерства освіти, діти зможуть навчатися дистанційно й вивчати лише предмети українознавчого компонента, такі як українська мова, література, історія України тощо.

Очікується, що це дасть змогу уникнути подвійного навантаження від паралельного навчання в українській і закордонній школах.

Учні, які виявлять таке бажання, будуть тимчасово переведені в класи для вивчення українознавчих предметів і зможуть продовжити навчання у своїх школах після повернення в Україну.

Для тимчасового зарахування в ці школи батькам дітей, які перебувають за кордоном, необхідно звернутись до адміністрації визначених шкіл.

Також в Україні продовжують працювати й інші форми навчання для учнівства за кордоном: дистанційна (з вивченням усіх предметів), сімейна й екстернат.

Батьки або законні представники дитини мають право обрати найбільш комфортний для себе варіант.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.