Смілянка стала Чемпіонкою України із важкої атлетики

Нещодавно в родині смілянських важкоатлетів відбулася радісна подія – чемпіонкою України (U-17) стала спортсменка ДЮСШ «Олімп», майстер спорту України Єлізавета Кузьміна.

Ця перемога стала гарним подарунком для її тренера Сергія Баєва (тренера вищої категорії), який в цей час святкував свій 60-річний ювілей.

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі міський голова Сергій Ананко.

Цьогорічний результат юної спортсменки – не перша її перемога на Чемпіонаті України. Вона також у 2021р. була віце-чемпіонкою Кубку України серед дорослих спортсменів, неодноразовою чемпіонкою України та є кандидатом в члени збірної команди України з важкої атлетики.

І це смілянська традиція, якій вже понад 60 років. Започаткував її відомий в колі спортсменів, заслужений вчитель України Роман Йосипович Богачинський. Він свого часу підготував цілу плеяду Чемпіонів України, членів збірної команди України, десятки майстрів спорту, талановитих спортсменів.

Серед його вихованців був і Віталій Лисенко, який також неодноразово здобував перемоги та ставав призером Чемпіонатів спортивного товариства «Локомотив», входив до збірної команди Черкаської області.

Віталій Феліксович відомий підприємець та меценат. І зараз підтримує важкоатлетів Смілянщини, забезпечує їх харчуванням, спортивною формою та інвентарем.

Завдяки підтримці небайдужих людей, таких як, зокрема, Роман Богачинський, Віталій Лисенко, Сергій Баєв, у Смілі росте гідна спортивна зміна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.