Смілянка – серед переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

Активна читачка книгозбірні Софія Вовченко – серед переможців обласного етапу ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках».

Робота вихованки Дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Мандро) посіла ІІІ місце у віковій категорії читачів учнів 1-4 класів.

Загалом до змагання долучилися 74 учасники віком від 6 до 17 років із міст Черкаси й Сміла, а також із Черкаського, Золотоніського, Уманського та Звенигородського районів.

Тема конкурсу була: «Вплив війни на природу України: наслідки та шляхи відновлення». Юних художників закликали осмислити проблеми знищення природи України в результаті війни, представити власне бачення майбутнього Землі, небезпек для довкілля.

Ініціатором і головним організатором конкурсу є Національна бібліотека України для дітей.

Також, до проведення конкурсу на всеукраїнському рівні долучилися: Державна екологічна інспекція України, Національна спілка художників України, Громадська організація «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», народний депутат України IX скликання Олена Криворучкіна за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.