Підбито підсумки VII Регіонального конкурсу учнівської та студентської молоді «ФІЛОСОФ і Я 2024».
14 травня в ознаменування всеукраїнського дня науки та на тижні науки ННІ МВІФ та ЧНУ, відбулася фінальна конференція академічної спільноти університету, учасниць та учасників конкурсу.
Серед переможців – смілянка. Так, Дипломом 3 ступеня відзначена Анжеліка Власенко, учениця Смілянської школи №1 за ІІІ місце у VI регіональному конкурсі учнівської та студентської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2024.
Окрім того, організатори Тетяні Скубенко, учительці-методистці Смілянської школи №1.
Залишити відповідь