Смілянам нагадую про те, як безпечно користуватися газовими балонами. Що варто знати

Із похолоданням та ушкодженням електромереж почастішали випадки використання населенням побутових газових балонів із зрідженим газом, які є джерелом не лише джерелом, а й підвищеної небезпеки.

У зв’язку прогнозованою холодною зимою, відключенням електрики збільшився попит на побутові газові балони великого об’єму. 3 метою економії їх заправляють на АГЗА та АГЗС, які не мають дозвільних документів. При цьому використовуються вживані побутові газові балони які не опосвідчені, не пройшли своєчасне випробування, не перевірені на герметичність та можуть бути пошкодженими.

Такі дії є грубим порушенням правил безпеки. Оскільки такі балони не призначені для використання та зберігання в багатоквартирних житлових будинках, в тому числі і на балконах.

Коли побутовий газовий балон, заправлений при низькій температурі (в холодну пору року), переміщають у тепле приміщення при різкому контрасті температур газ раптово починає розширюватись від тепла, що призводить до вибуху балону.

Громадян закликають не порушувати правила користування туристичними плитами з газовими балонами в квартирах.

Найголовніші правила користування туристичними балонами:
– дотримуйтеся інструкції виробника;
– завжди перевіряйте цілісність балончика;
– користуйтеся газовим пальником тільки у приміщенні з вентиляцією.
– вибирайте балони з ізобутаном. Ізобутан добре горить навіть за низьких температур.
– при використанні туристичних плит виділяється небезпечний чадний газ. Саме тому треба завжди провітрювати приміщення.
– балони також потребують дотримання умов зберігання – їх не можна складати біля відкритого полум’я, оголених дротів, обігрівачів, на відкритому повітрі, у вологому місці або на сонці.
– стежте за рівнем газу в балоні та вчасно помічайте коли він ось-ось закінчиться. В іншому разі виникне небезпечна ситуація, коли балон може просто підірватись.

Смілян просять не нехтувати своєю безпекою та безпекою ближніх і неухильно дотримуватись вимог при користуванні побутовими газовими приладами у побуті.

Пам’ятайте, тимчасовий комфорт не вартує життя та здоров’я Ваших рідних та близьких людей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.