Смілян просять допомогти в оновленні бібліотечного фонду у міському терцентрі соціальних послуг

Адміністрація Смілянського міського територіального центру надання соціальних послуг просить небайдужих мешканців громади долучитися до оновлення бібліотечного фонду для осіб похилого віку, який знаходиться у відділенні денного перебування.

Читання – чудова можливість поринути в інший світ, наповнений яскравими переживаннями. За прочитанням цікавої книги ви можете забути про негативні емоції, розслабитися та присвятити час самому собі. У старшому віці читання стає одним із основних занять, без якого не обходиться жоден день.

Бібліотерапія сприяє саморозвитку, нормалізує емоційне тіло, допомагає забути про проблеми, заспокоює та розслаблює. Читання викликає хвилю позитивних емоцій, яких у старшому віці може бути недостатньо. Хороші книжки допомагають відновити віру в себе, залучають людину до сюжетної лінії, змушують співпереживати героям, а в деяких випадках виступають певним порятунком від буденності.

Всім, хто виявить бажання поповнити бібліотеку СМТЦНСП україномовними книжками звертатися за адресою: вул. Соборна, 72 б, 2-45-10.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.