Смілян, які намагалися продати призначені для ЗСУ продукти, засудили до ув’язнення

Черкаським апеляційним судом ухвалено вирок, яким двох осіб визнано винними у вчиненні шахрайства та засуджено до реального позбавлення волі (ч. 2 ст. 190 КК України).

У травні 2022 року 54-річний житель Сміли за попередньою змовою зі своєю 57-річною знайомою направив до Смілянської міської ради лист командира добровольчого формування щодо надання гуманітарної допомоги та, приховуючи дійсні наміри, ввівши в оману службових осіб місцевого самоврядування, отримавши в одному з дошкільних навчальних закладів міста 1 000 банок тушкованого м`яса, вартістю 80 000 грн, половину з яких обвинувачені, намагалися реалізувати підшуканому покупцеві, проте були затримані правоохоронцями.

Районним судом обвинувачених визнано винними у вчиненні шахрайства за попередньою змовою групою осіб, проте від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі їх звільнено з випробуванням, з іспитовим строком на 2 роки.

Судом апеляційної інстанції доводи прокурора Смілянської прокуратури про м’якість призначеного покарання визнано обґрунтованими.

За результатами апеляційного розгляду Черкаським апеляційним судом ухвалено новий вирок, яким обвинувачених засуджено реального покарання – 1 та 2 роки позбавлення волі відповідно.

Вирок суду апеляційної інстанції вступив у законну силу з моменту його проголошення, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.