СМІЛІ – 625 років!

-5876306561863888080_120Шановні сміляни, гості міста, Сміла святкує свій День народження. Цьогоріч нашому місту виповнюється вже 625 років з часу заснування. Це особливий день, ювілейний, але нам не до святкувань. Адже всі розуміють – в Україні війна.

І нині ми дякуємо Богу, що наше місто не постраждало, не було зруйновне чи окуповане. Тому працюємо ще із більшим завзяттям, щоб допомогти тим, хто побачив всі жахи воєнних дій.

Дякуємо Збройним Силам України, що ми в тилу – тож нині направляємо всі свої зусилля, щоб приймати переселенців, створювати умови для облаштування релокованих підприємств і постійно допомагати чим можемо ЗСУ.

Я дякую нині кожному смілянину, хто відповідально виконує свої обов’язки на різних фронтах: захищає рідну країну на бойових позиціях, волонтерить, підтримує ближніх і геть не знайомих людей, працює або веде власну справу та сплачує податки у бюджет громади. Лише разом ми сильні, разом ми можемо багато!

Так, зараз ми зустрічаємо День народження нашої Сміли у дуже важкий і трагічний час. Але лише віра у перемогу України у цій війні додає нам сил. Цей день неодмінно прийде і ми обов’язково оплачемо кожного героя-захисника і кожного загиблого цивільного українця. Україна відродиться і відбудується. Багато було планів і по покращенню нашої рідної Сміли , які перекреслила війна. Вони теж колись стануть реальністю.

А зараз ми бажаємо один-одному лише Перемоги України і нам всім сил працювати заради цього!

Слава нашій рідній Смілі!

Слава Україні!

Міський голова Сергій Ананко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.