“СмілаЕнергоІнвест” дали 24 години на пошук необхідних коштів

Як інформує Інфоміст,  вчора в Києві за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка відбулася нарада щодо критичної ситуації, яка склалась навколо ймовірного зриву опалювального сезону в місті Сміла. Про її результати кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” розповів заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

– Два тижні тому ми з депутатами Смілянської міськради та очільником міста провели під протокол нараду. На ній були ухвалені перелік заходів, які необхідні, аби опалювальний сезон у Смілі почався вчасно. Зокрема, йшлось про ухвалення для “СмілаЕнергоІнвест” інвестиційної програми. Але підприємство усунулось від погодження цієї програми.

По суті протягом двох тижнів у Смілі палець об палець не вдарили для запуску опалення, – обурюється Овчаренко.

Вчора ж нарада вже відбулася у столиці. Засідання провів перший заступник голови правління НАК “Нафтогаз” Сергій Перелома. За словами Овчаренка, нині для запуску опалення у Смілі є два варіанти.
– “СмілаЕнергоІнвест” дали 24 години на пошук необхідних коштів у сумі 25 млн грн і на купівлю необхідних лімітів на газ. Якщо ж цього зроблено у вказаний час не буде, Смілянська міська ради муситиме терміново вирішувати питання, щоб цю послугу населенню надавало комунальне підприємство, замість приватного.

На переконання заступника міського голови, другий варіант є досить ризиковим, адже вимагає додаткового часу. В разі застосування такого механізму опалювальний сезон у Смілі може початись із запізненням.

Джерело: infomist.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *