Сміла – серед міст району, яке переселенці найчастіше обирають для проживання

переселенціЖорстока війна, яку розв’язала російська федерація на нашій землі, змінила життя багатьох українців. Велика кількість громадян змушені були змінити місце проживання.

Як розповіла голова Черкаської РВА Валерія Бандурко, у Черкаському районі знайшли прихисток 53915 громадян.

Серед міст району, де найбільше оселилося переселенців – Сміла, де залишилися жити нині вже 4613 осіб. Більше їх лише у Черкасах – 18417 осіб. Також, нових мешканців зустрів Канів – 3954 осіб, Корсунь-Шевченківський – 3449, Чигирин – 2890, Городище – 2673, Кам’янка – 1972, а також у сільських громадах: Бобрицькій – 1890, Степанецькій – 1875, Мошнівській – 1509, Ліплявській – 1386 та Набутівській – 1201.

Ці цифри змінюються щодня у зв’язку з рухом населення.

Завдяки волонтерам, наш район отримує гуманітарну допомогу з інших держав, а саме з Португалії, Італії, Польщі. 🤝
Це речі особистої гігієни, продукти харчування, дитяче харчування, одяг, ліки. Загалом з початку війни отримали орієнтовно – 209 тонн.

Вже вдруге прибув гуманітарний вантаж від Координаційного центру гуманітарної допомоги у Києві. Дякую Ніні Антоновій за активну життєву позицію та неабияку людяність.

Усе отримане віддаємо на потреби переселенців. Гуманітарна допомога відповідно до запитів прямує до територіальних громад району і передається для громадян, які евакуювалися з постраждалих населених пунктів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.