Сміла серед міст Черкащини, де погоджено документи на виробництво безпечної питної води

вода лабораторіяМинулоріч фахівці обласного управління Держпродспоживслужби взяли участь у більш як 300 перевірках, обстеженнях комунальних водопровідно-каналізаційних підприємств, об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання.

У 71 (24 %) випадках були виявлені порушення вимог санітарного законодавства.

Як повідомили у Держпродспоживслужбі, органи влади недостатньо вживають заходів щодо покращення технології підготовки та доведення якості питної води до гігієнічних нормативів.

Як наслідок, комунальні водогони міст Золотоноша, Ватутіне, Городище, Кам’янка, Тальне, Чигирин, смт Катеринопіль, Маньківка, Чорнобай продовжують подавати населенню питну воду з відхиленнями від вимог за окремими показниками якості.

Розроблені та погоджені в установленому порядку документи на виробництво питної води лише на комунальних підприємствах Сміли, Черкас, Умані, Корсунь-Шевченківського, Чигирина, смт Драбів та двох сільських водогонах Черкаського району (сіл Дубіївка, Степанки).

За результатами досліджень якості та безпечності питної води з джерел водопостачання, найгірша якість питної води за санітарно-гігієнічними показниками на Жашківщині, Катеринопільщині, Корсунь-Шевченківському, Чорнобаївщині, за мікробіологічними – на Драбівщині, Городищині, Кам’янщині та Уманщині.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *