Сміла приймає релоковані підприємства

Вже сьомий місяць працює в місті одна із швейних фабрик “ВИД”. На Черкащину виробництво переїхало з Херсону. За сприяння Черкаської ОВА та Черкаської РВА, міська влада швидко і якісно допомагає релокованому бізнесу відновлюватись і ставати на ноги.

Сміла готова і надалі приймати підприємства, що шукають нові місця для продовження своєї роботи. Для громади це теж великий плюс. Адже це і надходження в бюджет, і можливість працевлаштування для смілян та ВПО.

Разом з начальником Черкаській ОВА Ігорем Табурцем та заступником начальника Черкаській РВА Романом Хоменком міський голова Сергій Анако поспілкувався із директором мережі швейних фабрик “ВИД” Ярославом Скрипником.

Всі їх підприємства залишились на окупованій території і за рік власникам вдалось відновити виробництва на новостворених потужностях. Нині вже мають три швейних виробництва на Черкащині, у Світловодську та відновили свою фабрику у деокупованій Снігурівці.

Смілянська філія підприємства “ВИД” активно набирає обертів. Тут нині створили більше 60-ти робочих місць. Працівники запевняють: і умови роботи гарні, і зарплата достойна.

На швейних фабриках цієї торгової марки виготовляють форми для різних силових структур. Конкретно у Смілі шиють для військових.

Швейні фабрики “ВИД” співпрацюють також із 10-ма волонтерськими організаціями. Одній із них навіть надають приміщення. Дівчата волонтерки плетуть сітки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.