“Сміла” опублікувала договір про надання послуг з централізованого опалення

Комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенерго» в особi директора Прусса Володимира Миколайовича, що дiє на пiдставi Статуту (надалi – Виконавець), з однiєї сторони, i
Фізична особа, яка є власником (наймачем, орендарем) квартири, житлового примiщення в гуртожитку (надалi – Споживач), з іншої сторони, оприлюднили Договiр про надання послуг з централізованого опалення (надалі – Договір), як договір приєднання, відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України та керуючись ч. 7 ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Цей Договір є формуляром, який може бути укладений лише шляхом приєднання Споживача до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

1. Поняття та терміни
1.1 у цьому Договорі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
Житловий будинок (надалі – будинок) – будівля капітального типу (в тому числі гуртожиток), споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами.
Засоби масової інформації – зареєстровані згідно чинного законодавства України друковані та електронні видання зі сферою розповсюдження: місто Сміла.
Згода – ненадання заперечень з боку Споживача щодо умов цього Договору впродовж 30 днів з дня опублікування.
Опалювана площа будинку – загальна площа приміщень будинку, в тому числі (у разі опалення) площа сходових кліток, ліфтових та інших шахт.
Опалювана площа квартири (будинку садибного типу) – загальна площа квартири, а також будинку садибного типу без урахування площі лоджій, балконів, терас.
Опалювальна площа помешкання в гуртожитку – опалювальна площа кімнати та частина місць загального користування, визначена Балансоутримувачем.
Повний текст Договору читайте в газеті “Сміла” від 28 лютого

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *