Сміла лідирує по показниках заборгованості з виплати зарплати

Міста Сміла та Черкаси лідирують по показниках заборгованості з виплати зарплати перед працівниками. Аналіз заборгованості по містах та районах області на координаційній нараді провів заступник директора департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Олег Шимчук, повідомляє кореспондент УНН-Центр.

“Найбільшими боржниками є місто Сміла з сумою боргу 7 млн грн, Черкаси — 6,1 млн грн та Черкаський, Уманський і Маньківський райони. У Смілі борг з початку року збільшився на 283 тис, у Маньківському районі — на 207 тисяч гривень, у Городищенському – на 154 тисяч гривень”, – повідомив Олег Шимчук.

У Черкасах борг зменшено на 1,8 млн грн, але економічно активні підприємства заборгували працівникам 2,5 млн грн, а це 62,4% боргу усіх економічно активних підприємств області.

Значна частка боргу лежить також на комунальних підприємствах. З початку року їхній борг зріс на 167 тис. грн, в основному через нарощення заборгованості на КП “Черкасиелектротранс” та виникнення боргу на смілянському КП “Водгео”.

Джерело УНН

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *