Сміється конвоїрам у вічі: у мережі оприлюднили епічне фото з полоненим моряком із Черкащини

МорякиПолонений уродженець Христинівки лейтенант Владислав Костишин, якого разом із іншими  моряками привезли в Московський міський суд для розгляду апеляції на продовження їх арешту, показав, що не зламаний в неволі.

Відповідне красномовне фото показав в Facebook журналіст Роман Цимбалюк, інформує видання «Про ВСЕ».

На фото Владислав Костишин, Віктор Беспальченко, Володимир Лісовий та Володимир Варімез, перебуваючи в скляній клітці, сміються прямо в очі своїм конвоїрам.

“Четверо російських поліцейських в якості конвеєрів для чотирьох українських військовополонених. Перша четвірка (російські конвоїри) з серйозними обличчями охороняють скляну клітку, наші сміються їм у вічі”, – написав Цимбалюк.

За словами керівника групи адвокатів полонених українських моряків Миколи Полозова, 20 лютого Московський суд  розгляне апеляцію щодо моряка зі Сміли, Олега Мельничука та решти моряків – Андрія Ейдера, Андрія Артеменка, Василя Сороки.

Нагадаємо, 18 лютого у Москві зірвався розгляд апеляції щодо полонених моряків. Московський міський суд зняв з розгляду апеляцію адвокатів п’ятої четвірки українських моряків через відсутність постанови Лефортовського суду про продовження арешту на українській мові. Дату наступного засідання п’ятої четвірки військовополонених призначать пізніше.

Моряки

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *