Служба зайнятості надає підтримку засудженим черкащанам

служба зайнятостіОднією із ланок співпраці служби зайнятості з соціальними партнерами є проведення інформаційних семінарів, що сприяють соціальній адаптації та психологічній підтримці засуджених. Такі заходи спрямовані на попередження та профілактику вчинення правопорушень.

Відповідно до меморандуму про співробітництво, в Черкаському районному відділі філії Центру пробації у Черкаській області фахівці філії обласного центру зайнятості провели чергову зустріч з клієнтами пробації.

У заході взяли участь 12 осіб з числа засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та тих, які готуються до звільнення, або звільняються з місць позбавлення волі.

Присутніх ознайомили з послугами служби зайнятості, доступними електронними сервісами, розповіли про тонкощі успішної співбесіди з роботодавцем та поінформували про найзатребуваніші вакансії району. Особливу увагу звернули на можливість участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

У підсумку, начальник Черкаського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Черкаській області Юлія Радченко наголосила, що: «Офіційна робота та матеріальна стабільність зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень, а найважливішою умовою успішної соціальної адаптації осіб цієї категорії є їх працевлаштування та подальша трудова діяльність».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.