Служба за контрактом – престижно та актуально

Питання обороноздатності країни нині актуальне, як ніколи. Саме тому з початку року військовослужбовці отримуватимуть значно більшу заробітну плату: рядові, які укладуть контракти, – більше 7 тис. грн, сержантський склад – більше 8 тис. грн, а офіцери – більше 9 тис. грн. За участь в операціях в зоні проведення АТО виплачується грошова доплата в 4300 гривень.

Певна річ, зарплата має велике значення, але в армії й інші аспекти відіграватимуть роль. Тому змінюється широкий спектр соціальних гарантій та інших мотиваційних чинників як військовослужбовців, так і членів їх сімей. А це:

– можливість вибору місця проходження військової служби та посади?

– стабільне, без затримок щомісячне грошове забезпечення?

– безкоштовне речове забезпечення?

– соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обов’язкове державне страхування)?

– правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей?

– можливість безкоштовного навчання у ВВНЗ та здобуття спеціальності.

Крім того, щороку виплачуються:

– одноразова матеріальна допомога?

– грошова допомога на оздоровлення при наданні відпустки (на 30 діб).

Триває реформування Збройних сил України, покращується матеріальне забезпечення, харчування військовослужбовців, є можливість отримати житло. Але статус захисника України, який мають військовослужбовці, теж має вагу.

Якщо є бажання стати частиною Збройних сил України, необхідно звертатися до Смілянського об’єднаного військового комісаріату за адресою: м. Сміла вул. О. Невського, 34. Довідки за телефоном 4-23-33. Нині триває набір до військових частин у різних куточках України. У Черкаській області теж є значна потреба у військовослужбовцях: більше 280 посад рядового, сержантського та офіцерського складу. Контракт укладається терміном від 3 до 5 років для рядового та сержантського складу, для офіцерського – від 5 років, при цьому вік має бути до 60 років. Стати військовослужбовцем може особа, яка виявила на це бажання та має можливість проходити військову службу за станом здоров’я.
fqn vscmrj] hflb

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *