Служба автомобільних доріг звітує про стан проїзду дорогами Черкащини

Протягом ночі на на території Черкаської  області сніжило. За ніч випало до 10 см снігу. Для забезпечення проїзду на дорогах державного значення всю ніч працювала техніка – чистили сніг, посипали протиожеледною сумішшю. Загалом до роботи залучили 120 механізмів та одиниць спецтехніки. Протягом минулої доби для обробки дорожнього покриття було використано понад 680 тонн піщано-соляної суміші, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

Рух автодорогами державного значення (міжнародними, національними, регіональними) у межах області забезпечено. Зараз роботи продовжуються.

За повідомленням Черкаського обласного гідрометцентру, минулої ночі південний циклон приніс на Черкащину сніг, випало від 6 до 11 см снігу або 50-100% декадної норми. На ранок 21 січня його висота у східних районах області становила 38-42 см, що у 4 рази перевищує норму.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою 12 камер відеоспостереження. Дорожні служби продовжують працювати у посиленому цілодобовому режимі, виконуються планові роботи з зимового утримання.

Шановні водії!

Служби автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки. Будьте уважними та обережними за кермом, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції та швидкісного режиму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.