Служба автодоріг у Черкаській області готова до роботи в осінньо-зимовий період

250613576_10215977751315757_8283380175513548778_nСтан готовності до роботи в осінньо-зимовий період підрядних організацій Служби автодоріг області обговорювалося на нараді 29 жовтня за участі представників підрядних організацій та Національної поліції України.

Для утримання автодоріг державного значення підрядними організаціями вже заготовлено понад 12,9 тис. тонн технічної солі; понад 50 тис. тонн фрикційних матеріалів та підготовлено 266 одиниць техніки підрядних організацій, призначеної для зимового утримання доріг, готовність якої складає понад 90%.

Цієї зими у кожної підрядної організації на автодорогах працюватимуть роторні снігоочищувачі, які забезпечуватимуть безпечний проїзд за умов великих опадів. Також підрядні організації цієї зими матимуть важку автотехніку, яка допомагатиме тим, хто застряв у заметах.

Для всієї техніки заготовлено запас паливно-мастильних матеріалів, якого вистачить не менше ніж на 10 діб безперервної роботи.

Також на дорогах державного значення області застосовуватимуться засоби пасивного снігозахисту, яких вже заготовлено 2400 одиниць.

Для аварійного ямкового ремонту у період холодів заготовлено 250 тонн холодної асфальтобетонної суміші.

На основних маршрутах ліквідовано аварійну ямковість на площі майже 200 тис. кв. м. Для визначення експлуатаційного стану автомобільних доріг після закінчення літнього періоду проводиться комісійний огляд доріг за участю представників Служби автодоріг області та патрульної поліції, повідомили у службі автомобільних дорін у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *