Слухачі смілянського Університету ІІІ віку відзначили випускний

2 (1)Випускний – це визначна подія у житті кожної людини. І не важливо, у якому віці і в якому закладі ви відзначаєте це свято, воно все одно залишається незабутнім, трепетним, хвилюючим. В Університеті ІІІ віку цього року вперше проходить випуск, адже перші п’ятикурсники завершили навчання у закладі, прослухавши не один курс.

31 травня слухачі Університету ІІІ віку «Осіннє золото» с.Балаклеї прийшли не просто на чергову зустріч – вони потрапили на свято випускного балу. Цей день був повністю присвячений їм. Яскраві магістерські мантії та шляпи, квіти, вітальні слова та безліч гостей – все це елементи яскравої події, яка запам’ятається поважним випускникам на усе життя. Ведучими стали гості із Ротмістрівки – Інна Танцюра та Володимир Савченко, які й запросили першою до слова ректора Університету, директора територіального центру Галину Кравченко. 

Вона подякувала усім тим, хто протягом п’яти років справно відвідував заняття, приходив, щоб поспілкуватися, отримати нові знання, усім лекторам і благодійникам, без яких Університет не існував би та вручила п’ятикурсникам документи, що підтвердили проходження ними курсу навчання в Університеті ІІІ віку – дипломи із відзнакою, які вони заслужили. Декілька студентів на сьогодні завершили лише ІІ, ІІІ або ІV курс, тож вони одержали відповідні сертифікати. Крім того, кращі студенти, а також лектори отримали грамоти і подяки.

Зі щирими словами вітань та із солодкими подарунками до випускників завітали ті, хто підтримував та допомагав їм протягом усього періоду їхнього навчання. Не залишилися осторонь і студенти Університету ІІІ віку «Цвіт осені» с.Ташлик, які також приїхали привітати колег. 

До мікрофона також підходила президент Університету Людмила Зубко та випускниця Марія Крупська. Вони зауважили, що навчатися в Університеті було справжньою радістю: тут всі, як одна родина, тут комфортно та неймовірно затишно, тут ветерани дізналися безліч нового і цікавого.

 

А коли завершилася урочиста частина свята, поважні студенти у формі казкової сценки продемонстрували, чого саме вони навчилися під час лекцій та занять: вони збирали цілющі трави, створювали із них лосьйони, креми, згадували правила здорового способу життя та краси. І, звісно, п’ятикурсники не могли не прикрасити свято піснею та поезією. Вони присвятили вірші кожному, хто був причетний до їхнього навчання: ректору, декану, усім лекторам, благодійникам.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *