Слово про колегу – журналіста та краєзнавця

16620266499201 вересня добрим та вдячним словом згадуємо свого колегу – журналіста та краєзнавця Василя Павловича Гирича, якого, на жаль, вже шість років немає серед нас. Василь Павлович народився 1 вересня 1937 року і сьогодні йому могло б виповнитися 85 років. Журналістську роботу він розпочав з 1967 року, із 1969 р. член Національної спілки журналістів України. Більше трьох десятиліть працював у редакціях газет Кам’янки та Сміли на посадах завідуючого відділом, відповідального секретаря, заступника редактора.

Із 1997 року – відповідальний секретар, заступник головного редактора громадсько-політичної газети «Сміла». Окремими виданнями вийшли у світ нарис «Через круті схили», поеми «Гора з горою сходиться», «Дорога в Міжгір’я», повість «Трагедія загадкового сотника», присвячені минувшині його малої батьківщини (народився у с. Жаботин на Кам’янщині) та історії древнього Смілянського краю.

1662026287284У 2012 році колектив комунального підприємства “Медіа-центр”, до якого тоді входила і його рідна газета “Сміла”, зробив Василю Павловичу до 75-річного ювілею подарунок – видав його книгу “На березі бурхливої ріки” з усіма творами автора. За це видання Василь Гирич удостоєний премії «Прометей» Національної спілки журналістів України. Саме цією книгою КП “Медіа-центр” започаткувало новий для себе напрямок діяльності –книговидання та серію “Бібліотека газети “Сміла”.

Вдячні Богу за те, що нам випала честь працювати з Василем Павловичем Гиричем – людиною великого таланту, гострого розуму, гарячого серця, широкої, доброї душі, глибокого почуття відповідальності та порядності, справжнього майстра слова. Коли на життєвому шляху зустрічаються такі люди, як Василь Павлович Гирич, – це є одним із найбільших подарунків долі.

З вдячністю журналісти та ветерани газети “Сміла”, КП “Медіа-центр”, міськрайонної організації НСЖУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.