«Славні козаки» успішно представили свою школу

На початку травня команда школи №3-колегіуму «Славні козаки» у складі учнів 8-А класу брала участь у I міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура), який проходив у школі №15. Вісім учасників команди успішно пройшли дев’ять етапів гри.

У перший день учасники облаштовували своє містечко – розбивали намети, прикрашали символікою, яка відображала заклад, тому першим випробуванням був конкурс «Впоряд». В ньому рій «Славні козаки» продемонстрував стройову підготовку з виконанням пісні та творчого завдання. Наступним був конкурс «Відун», де юнаки та дівчата перевірили свої знання з історії України. Команда показала відмінне знання історії, тому посіла в цьому конкурсі І місце серед роїв. А далі закрутився справжній калейдоскоп конкурсів: стрілецький, змагання «Рятівник» з надання першої долікарської допомоги та практичні завдання з рятувальних робіт, перетягування канату, «Козацький куліш», конкурс Ватра «В колі друзів», в якому рій представив творчо-мистецьке завдання. Закінчився перший день змагань дискотекою, а о 23.00 розпочалася нічна варта, в якій кожен козак погодинно вартував до 07.00.
У другий день гри був конкурс таборування «Бівак» – оцінка облаштування, побуту, чистоти табору рою, в якому наша команда посіла призове друге місце. Потім всіх учасників чекала комплексна командна інтелектуально-екстремальна квестова гра «Пластун». Учасники із захопленням пройшли всі етапи гри. І ось – остання мить: згортання табору, підготовка до закриття, вечірнє коло – урочисте закриття I міського етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»).
Гра закінчилась, та після неї у наших «Славних козаків» залишились приємні спогади, відчуття єдності, дружби, підтримки та гордості за свою команду та рідну школу-колегіум!
Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *