Скеровано до суду позовні заяви про бездіяльність сільських рад Золотоніського та Смілянського районів

203939З метою забезпечення законного використання об’єктів природно-заповідного фонду у 2017 році прокурорами скеровано до суду позовні заяви про визнання протиправною бездіяльності окремих сільських рад Золотоніського та Смілянського районів в частині непроведення робіт з винесення та закріплення в натурі меж геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Городище» та заповідного урочища «Макіївське» Городище», зобов’язання відповідних сільських рад забезпечити їх проведення, повідомляє прес-служба прокуратури в Черкаській обл.

Підставою для звернення прокуратури до суду з відповідними позовами стали останнім часом непоодинокі випадки розорення земель об’єктів природно-заповідного фонду. Прокуратурою з’ясовано, що з моменту утворення вказаних вище об’єктів, їх межі в натурі не встановлено, що позбавляє можливості належним чином виконувати охоронні зобов’язання та визначити розмір завданої шкоди внаслідок їх неправомірного використання.
Враховуючи бездіяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування з вказаних питань, прокуратурою в інтересах держави вживаються заходи представницького характеру. На сьогодні позови прокурорів судом задоволено в повному обсязі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *