Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки Луганщини, яка співпрацювала з росіянами

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянки України, причетної до державної зради та колабораційної діяльності.

У ході досудового розслідування встановлено, що 45-річна жителька Луганщини з листопада 2022 року співпрацює з окупаційною адміністрацією на користь держави-агресора.

Жінка виявила бажання обійняти керівну адміністративну посаду у незаконному органі влади та погодилася на пропозицію загарбників.

Вона очолила «територіальне відділення державної установи – республіканський центр зайнятості «лнр» в місті Стаханові» на тимчасово окупованій території міста Кадіївка (Стаханов) Кадіївської міської громади Алчевського району Луганської області.

Наразі псевдопосадовиця продовжує свою протиправну діяльність всупереч інтересам України, реалізовуючи незаконну політику держави-агресора. У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України її оголошено в розшук та судом надано дозвіл на затримання.

Спеціальне досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 2 статті 111 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.