Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який пішов на співпрацю із росіянами

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Луганської області за фактом державної зради.

Слідством встановлено, що 41-річний луганчанин, перейшов на бік ворога та обійняв посаду «старшого навідника 2 розвідувального відділення 2 гаубично-артилерійського взводу 1 гаубично-артилерійської батареї гаубично-артилерійського дивізіону» у складі так званої 4-ої окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу народної міліції «лнр», що входить до складу об’єднання Збройних сил росії на Донбасі.

Обвинувачений брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України неподалік від населених пунктів Алчевськ, Первомайськ, Ірміно, Кадіївка та Брянка Алчевського району Луганської області.

Бажаючи допомогти представникам рф у проведенні підривної діяльності, сприяв поваленню конституційного ладу, захопленню державної влади в Україні.

У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України обвинуваченого оголошено в розшук та стосовно нього судом надано дозвіл на затримання.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Черкаській області.

У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання – до довічного позбавлення волі, з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.