«Скажи насильству — «ні»: до учнів Тернівської школи завітали поліціянти

267438326_1254714568347407_538330906604984841_nТакі профілактичні зустрічі з учнями району правоохоронці проводять систематично з метою правового виховання школярів та попередження дитячої злочинності.

Старший інспектор ювенальної превенції районного управління поліції Дмитро Міщенко провів профілактичну лекцію для учнів 9-11 класів Тернівської загальноосвітньої школи на тему «Скажи насильству — «ні»!

Поліцейський розповів школярам про поняття насильства, про те, як протистояти різним його видам, зробивши акценти на формуванні дружніх стосунків між однолітками.

Дмитро Міщенко надав практичні поради, як протидіяти фізичному і психологічному терору з боку однокласників.

Розповів про наслідки цькування та адміністративну відповідальність, а також наголосив на тому, що не слід замовчувати випадки булінгу й негайно говорити про це зі шкільним психологом, вчителями, батьками або звертатися до правоохоронних органів.

Крім того, правоохоронець приділив особливу увагу питанню протидії різним негативним явищам, недопущенню вживання наркотичних засобів і психотропних речовин, роз’яснив їх згубний вплив на організм людини.

Діти із зацікавленістю слухали поліцейського, ставили багато запитань. Наприкінці зустрічі школярі подякували правоохоронцю за пізнавальну та цікаву лекцію, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.