Сіємо розумне, добре, вічне…

Зростаючи, дитина сприймає навколишній світ, інформацію, обирає те, що їй до вподоби, що є цікавим та захоплюючим. А цікавим та захоплюючим є все нове, яскраве. Саме тому наші школярі весь час прагнуть емоційного стимулювання та потужної мотивації до навчання. Все це дають компетентні, творчі, інтелігентні та креативні вчителі, що працюють в школі №3-колегіумі. Успішно впроваджуючи новий Державний стандарт, педагоги початкових класів «озброюють» учнів високим рівнем знань, навичками критичного мислення, створюють умови для розкриття потенціалу кожної дитини завдяки проведенню широкого спектру цікавих, методично грамотно спланованих заходів, які допомагають сформувати такі риси, як активна громадянськість, ініціативність, творчість.
Сузір’я наших педагогів виростило не одне покоління успішних людей. Всі їхні зусилля направлені на створення атмосфери успіху, яка сприяє розвитку унікальних здібностей вихованців, віри у власні сили, формуванню дружніх відносин в колективі. Адже дружний клас – це коли багато “я” зливаються в одне “ми”, як струмочки зливаються в одну річку, що весело й гідно потім тече в одному напрямку! Чудові свята та позакласні заходи, що проходять в стінах нашого закладу, дозволяють учням розкрити свої творчі здібності. Протягом цього навчального року кожен клас порадував розмаїттям заходів. 1-А клас, класовод Наталія Жиганюк, підготував та провів яскраве свято-концерт «Моя мама – найкраща у світі!». 1-Б клас, класовод Інна Кодола, провів веселе свято «Казковий єралаш». Незабутніми стали для першачків «Посвята в Барвінчата», «Всі ми друзі – школярі!» та «Свято Букваря», які допомогли підготувати та провести члени шкільного парламенту разом з педагогом-організатором Наталією Іщук.
У 2-А класі, класовод Ольга Зацарінна, пройшли чудові свята «Осінь, прощавай!» та «Рідна мова – калинова». 2-Б клас, класовод Наталія Маценко, продемонстрував творчі здібності своїх учнів під час свята «Першої оцінки». Учні 3-А класу, класовод Ольга Чорнобай, дуже полюбляють подорожувати, відвідувати цікаві історичні місця нашої країни, а за результатами цих подорожей створюють проект «Перлини рідної землі». 3-Б клас, класовод Ольга Бурська, поринули у світ «Українського ярмарку», 4-Б клас, класовод Алла Яковенко, підготував яскраве «Свято Масляної». У 4-А класі, класовод Ольга Стеценко, пройшов веселий КВК до свята 8 березня.
Сьогодення вимагає пошуку нових підходів до організації навчально-виховного процесу в початковій школі. Один із них, на нашу думку, є головним – це гуманний підхід до дітей. Тому в нашому закладі ми всі разом – педагоги, адміністрація на чолі з директором Тетяною Анатоліївною Карло, батьки – створюємо для них таке середовище, щоб кожна дитина в ньому почувалася захищеною та значущою.
Для вчителів школи №3-колегіуму принципово важливо, щоб кожен урок був невичерпною криницею знань. Головне завдання початкової ланки, яке розв’язують педагоги нашого закладу – не лише дати дітям якісну освіту, а й посіяти в дитячих душах те творче зерно, яке допоможе в майбутньому нашим вихованцям стати всебічно розвиненими особистостями, що зможуть повністю реалізувати себе, розкрити свій творчий потенціал та досягти успіху в житті. Тому педагоги школи №3-колегіуму працюють, втілюючи в життя життєве кредо: «Якщо до вогника натхнення вчителя додати іскорку бажання дитини, то отримаємо спільне багаття творчості і фантазії.»

Світлана Рогач,
керівник прес-центру школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *