Штучний інтелект допомагатиме підліткам обрати професію

1-1494492399_6qcd_x02mo8_595_iВ Україні запустили інноваційну систему профорієнтації, де за допомогою штучного інтелекту школярі зможуть сформувати власний «Паспорт здібностей учня». У «Паспорті» зазначатимуться провідні типи особистості та інтелекту, а також перелік професій, у яких учень може досягти успіху.

Про це йшлося на пресконференції щодо професійної орієнтації молоді, де презентували Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», інформує osvita.ua.

За словами директора Інституту модернізації змісту освіти Євгена Баженкова, проект є результатом системного аналізу кращих світових кейсів з профорієнтації, адже в розвинених країнах з учнями працює кар’єрний консультант, який супроводжує підлітка протягом всього терміну навчання, і школяр закінчує школу, маючи чітке розуміння власних схильностей до тієї чи іншої професії, що дозволяє йому зробити свідомий вибір подальшого навчання та побудови власної кар’єри.

«За допомогою штучного інтелекту, який дозволяє кожному школяру сформувати власний «Паспорт здібностей учня», в якому зазначаються провідні типи особистості та інтелекту, а також перелік професій, в яких учень може досягти успіху. Цей інструмент є початком реформування старшої профільної школи в межах Нової української школи», – підкреслив Євген Баженков.

крім того, у межах даного проекту працює Школа кар’єрного консультанта, у якій учителі та шкільні психологи навчатимуться основам кар’єрного консультування. Таким чином в Україні буде створюватись мережа професійних фахівців з профорієнтації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.