Школярка зі Сміли стала учасницею Всеукраїнського конкурсу захисту робіт членів Малої академії наук України

20180425_083705_resize19 квітня в Києві стартував ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Майже 1200 обдарованих дітей зібралося у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ», і серед них я, Дар’я Кобилко, учениця 10 класу школи №3-колегіуму.

На урочистому відкритті конкурсу-захисту учасників привітав прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич. Цікавою несподіванкою була зустріч з французьким лауреатом Нобелівської премії з фізіології і медицини 2011 року Жюлем Оффманом. Урочисте відкриття конкурсу-захисту оголосив президент Малої академії наук Станіслав Довгий. Кожного дня для нас готували щось нове, цікаве та незвичайне, що допомогло б пройти всі випробування.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочався конкурс-захист. Під час цього змагання я дізналась багато чого нового та цікавого, адже кожен учасник намагався здивувати нас. Наприклад, у секції фольклористики співали забавлянки, відтворювали старовинні обряди з весіль і навіть танцювали.

Після захисту нас запросили до актової зали для нагородження всіх секцій. Там вручили медалі та квитки на урочисте закриття, яке відбулося у Жовтневому палаці у самому центрі Києва. Організатори також зробили сюрприз для всіх учасників конкурсу-захисту, запросивши сучасний електронний музичний гурт “ONUKA”. Під гучні оплески Станіслав Довгий оголосив закриття ІІІ етапу Малої академії наук. 

Переживання та хвилюючі очікування залишились позаду. А попереду – велике бажання досягти нових успіхів і перемог. Адже удосконаленню немає меж! І немає меж моєї вдячності Жанні Володимирівні Шевченко, вчителю української мови та літератури школи №3-колегіуму, яка допомогла мені підготуватись до конкурсу та здобути таку бажану перемогу. Я також дуже вдячна всім учителям школи та директору Тетяні Анатоліївні Карло, які завжди підтримують нас, надихають на досягнення та успіхи!

Кобилко Дар’я,

переможниця Всеукраїнського

конкурсу-захисту МАН

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *