Школярка зі Сміли отримуватиме стипендію голови Черкаської обласної ради

stupendia26 березня на комісії визначено кандидатури на отримання стипендії голови Черкаської обласної ради.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови обласної ради Романа Сущенка, за участю начальника служби у справах дітей ОДА Оксани Покатілової, начальника Управління культури та охорони культурної спадщини ОДА Людмили Фіть, начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Івана Солодкого, начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти Управління освіти і науки ОДА Людмили Гордуновської, депутатів обласної ради.

На зустрічі обговорили кандидатури на призначення стипендії та ухвалили рішення по кожній з них. Цьогоріч за результатами роботи комісії стипендію голови Черкаської обласної ради обдарованим дітям області у 2021 році призначено 5 учням.

У їх числі Ель Анссарі Маліка, учениця смілянської школи №7. Стипендію вона отримуватиме за перемоги у всеукраїнськихучнівських олімпіадах та конкурсах.

Довідково:

Стипендія голови Черкаської обласної ради обдарованим дітям області призначається з метою створення умов для виховання творчої еліти, активізації пізнавальних можливостей дітей, за особисті досягнення та здобутки.

Стипендія призначається щорічно 5 особам, обраним комісією з питань призначення стипендії голови Черкаської обласної ради. Її розмір –  два прожиткові мінімуми (12 тис. грн.)

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *