Школярів вчать цінувати природу та берегти першоцвіти

29496984_1483346645107927_6375202306929564212_nЗ приходом теплих весняних днів у наших лісах з’являються тендітні первістки оновленої землі – першоцвіти. Першоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Більша частина першоцвітів занесена до Червоної книги України. Вони підлягають суворій охороні.

З метою формування у дітей бережливого ставлення до природи, охорони першоцвітів у школі пройшов тематичний тиждень «Бережіть першоцвіти – безцінний дар природи». Робота упродовж тижня була цікавою, захоплюючою та різноманітною. Неповторною була творча майстерня по виготовленню первоцвітів із вторинної сировини у кожному класі (вихователі Чернишова І.М., Позднякова Н.В., Масюженко Г.Д., Максимяк І.А., Кареліна Т.С.). Діти виготовили більше сотні підсніжників, пролісків, крокусів, оформили їх у цікаві композиції. Агітаційні листівки, виготовлені дітьми та вихователем Вовк С.Д., були переконливими в необхідності бути дбайливими господарями природи. До акції «Збережіть першоцвіти» долучилися всі учні школи Вони пройшли вулицями міста, відвідали магазини, установи, подарували людям свої посмішки, першоцвіти та закликали берегти весняні квіти. Люди із розумінням та з повагою поставились до такої акції та подякували дітлахам за таку корисну справу. Тож, першоцвітів у нашому краї побільшає.

Учні молодших класів працювали у дослідницьких творчих лабораторіях, де вивчали різноманітність провісників весни, їх будову та значення для природи. А яку фантазію вони проявили при складанні віршів та виготовленні малюнків. Вони вклали всю свою любов та ніжність до цих маленьких лісових жителів.

Крокуючи екологічною стежиною, всі діти пройнялися любов’ю до природи, її неоціненних багатств та зрозуміли, що добре ставлення до неї повернеться до них сторицею.

Прес-центр школи-інтернату

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *