Школярів Черкащини запрошують до участі в конкурсі «Людина і ліс»

30689145_1544629672329119_9209327145904504832_nЗ 16 квітня до 16 травня 2018 в рамках Всеукраїнської акції Держлісагентства “Майбутнє лісу у твоїх руках” лісівники Черкащини проводять конкурс для школярів на кращий малюнок і твір на тему “Людина та ліс”. Конкурс проводитиметься за сприяння первинних організацій Товариства лісівників України. Про це інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Мета конкурсу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, активізація лісівничо-просвітницької діяльності, виявлення обдарованої та талановитої молоді й залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.

До участі у конкурсі на кращий малюнок будуть запрошені учні 1-4 класів, на кращий твір – 5-8 класів.

Конкурсні матеріали направляються до державних лісогосподарських підприємств за місцем розташування. Керівництво конкурсом, підбиття підсумків та визначення переможців цьогоріч здійснюватиметься на рівні держлісгоспів.

Переможцям, яких визначать конкурсні комісії, будуть вручені цінні подарунки.

Докладніше з умовами проведення конкурсу, критеріями оцінки робіт можна ознайомитися у “Положенні про проведення конкурсу”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *