Школярі та дошкільнята завітали у гості до смілянських рятувальників

IMG_2094Окрім ліквідації різноманітних надзвичайних подій, одним із основних завдань рятувальників є популяризація своєї  професії та виховання в дітей культури безпечної поведінки.

Тому, співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій завжди раді бачити у себе в гостях вихованців навчальних та дошкільних закладів. Зокрема, 4 квітня на екскурсію до 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали учні Голов’ятинської загальноосвітньої школи та діти садочка «Дружба» №1. початку дітлахам розповіли про правила пожежної безпеки у побуті та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Після чого, школярів ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням. Працівники Служби порятунку розповіли про функціонування, особливості роботи пожежних автомобілів і спецобладнання вогнеборців. Кульмінацією заходу стала можливість для дітей відчути себе рятувальниками, коли можна було посидіти у автомобілі, одягти спецзасоби та потримати озброєння.

Робота з підростаючим поколінням – один із пріоритетів у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи у навчальних закладах, запрошують їх вихованців до себе на екскурсії і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді, інформує Смілянський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

IMG_2094 IMG_2061 IMG_2053 IMG_2038

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *