Школярі склали формулу здоров’я та дізналися, як протидіяти нав’язуванню шкідливих звичок

52732926_345269316195016_1736957617147740160_oКажуть, здоров’я — головна скарбничка: що покладеш у неї, на те й будеш жити все життя… Про шкідливий вплив алкоголю говорять багато. Проте неспокій лікарів, учителів росте, оскільки поки що значна кількість молоді не вважає вживання слабоалкогольних напоїв за шкідливу звичку.

Саме тому, в рамках традиційного місячника педагогічної майстерності, який проходить у школі №11, Наталія Горбенко, класний керівник 9-В класу, провела відкриту виховну годину на тему: «Профілактика вживання алкоголю». На цей захід також запросили практичного психолога вищої категорії КНП ЧОПЛ ЧОР Валентину Пилявську.

У віці 13-17 років велику роль у становленні підлітка відіграє думка ровесників, друзів та авторитетних знайомих. На думку психологів, потреба в схваленні товаришів найчастіше штовхає підлітка на різні експерименти, зокрема, й з алкоголем. Тому, головна мета заходу – допомогти підліткам усвідомити проблему шкідливих звичок і виробити у них навички захисної поведінки; сприяти усвідомленню власних життєвих цінностей, їх переваг та ролі в житті людини; навчати умінню протистояти тиску однолітків і соціального середовища щодо проблеми вживання алкогольних напоїв.

Спираючись на знання учнів з основ здоров’я, біології присутні склали попередню «Формулу здоров’я», яку протягом заходу доводили учні. На завершення виховної години повернулися до цієї формули і перевірили, чи правильно її вивели, а напрацювання склали в інтерактивну тематичну теку з кишеньками – лепбук.

Прес-центр школи №11

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *