Школярі обирають майбутню професію граючись

IMG_20190529_155827Під час літнього табору учні 5-9 класів Балаклеївської спеціалізованої школи стали учасниками профорієнтаційного заходу, який організували від фахівців Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Дванадцятирічний Артем Таран перейшов до 7 класу Балаклеївської школи. Хлопець мріє стати пожежником, як тато Ярослав: «Він працює у Кам’янці. Я хочу бути таким сильним і мудрим, як татко.»

А от Михайло перейшов до восьмого класу, але ще не задумувався ким хоче стати: «Мені подобається займатися спортом. Можливо, я оберу якусь робітничу професію.»

Тим школярам, які ще не обрали майбутню професію, допомагали визначитися фахівці центру зайнятості Олександр Скомкін та Інна Дмитренко. Вони для учасників табору підготували цікаві історії, ігри, конкурси та подарунки.

Олександр Скомкін – провідний фахівець з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Спеціаліст уже п’ятий рік поспіль проводить заходи із професійної орієнтації у літніх таборах: «Я розробляю та проводжу різноманітні рухливі та інтелектуальні ігри, щоб діти могли легко та весело обрати який саме фах відповідає їхнім умінням та бажанням. У формі цікавих історій про рідний край, я розповідаю про професії, актуальні у нашому краю. Наприклад, робота на залізниці актуальна уже 200 років з часів її будівництва у нас.»

Інна Дмитренко –  заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «Учасники літнього шкільного табору поділилися на дві команди. Назви діти придумали такі: «Дизайнери» та «Рятувальники». За правильне виконання конкурсів команди отримували фішки. Найбільше фішок отримала команда «Дизайнерів», але перемогла дружба. Адже всі школярі швидко та легко засвоїли нові знання.»

Тетяна Коваленко – вчитель іноземної мови: «Під час літнього табору ми вивчаємо англійську мову. Але не так, як на уроках. А у формі рухливих ігор на свіжому повітрі. Хоча основна тематика нашого табору – екологія, ми повторюємо і матеріал про професії.»

Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує адміністрації шкіл, літніх таборів та санаторіїв активно співпрацювати. Допоможемо дітлахам весело та з користю провести літні канікули!

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *