Школярі із Балаклеївської громади побували в локомотивному депо ім. Т.Шевченка

IMG_20191121_094835_resizeУчні 10 та 11 класів із Балаклеївської об’єднаної громади завітали на екскурсію до локомотивного депо імені Тараса Шевченка. Школярі спостерігали за виробництвом, відвідали цехи та дізналися цікавинки від майстрів, інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Юрій Погорілий – майстер екіпажного цеху. Він із родини залізничників. Має вищу освіту, закінчив Дніпропетровський національний університет національного транспорту. «Ми ремонтуємо від малих електричних машин до генераторів», – каже Юрій Володимирович і демонструє учням як що робиться та працює.

Тетяна Петрівна – класний керівник, коментує: «Ми зацікавлені в тому, щоб діти відвідували якомога більше подібних екскурсій. Так діти дізнаються які є перспективні професії, які умови праці. Це допоможе в майбутньому обрати підходящу професію та роботу».

Валентина Третяк –  начальниця з кадрових питань Локомотивного депо: «Ми запрошуємо до нас екскурсії. Є що показати і розказати, адже депо працює з 1876 року в має більш ніж столітню історію. Наразі у нас актуальні вакансії токаря, слюсаря з ремонту рухомого складу, столяра».

Інна Дмитренко –  заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського центру зайнятост: «Запрошуємо роботодавців Смілянщини до співпраці в організації подібних екскурсій. Адже це формує позитивну репутацію компанії, лояльність серед місцевого населення, розвиває корпоративну культуру, та створює позитивний імідж серед молодих потенційних робітників».

IMG_20191121_094835_resize IMG_20191121_103956_resize IMG_20191121_102429_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *