Школяр із Черкаської області став лауреатом національного конкурсу

1. Ростислав Базилевський з нагородою.jpg15-річний Ростислав Базилевський із Тубільців Черкаського району став переможцем в екологічній номінації Національного Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020». Про це повідомили на Facebook-сторінці Української Асоціації Повітряних Зміїв.

Всеукраїнські змагання серед дітей і молоді на найкращий авторський повітряний змій щороку організовуються Українською Асоціацією Повітряних Зміїв із залученням професійного міжнародного журі.

Ростислав – здібний вихованець Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості у с. Мошни та досвідченого методиста центру, керівника гуртка з конструювання повітряних зміїв Володимира Шепіля.

Від імені Оргкомітету «Зоряного Кайта» золоту грамоту «За вдале еколого-економічне рішення» хлопцю вручив нещодавно директор Черкаського ЦДЮТ Микола Якименко.

Іноземний член журі Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020», видатний розробник повітряних зміїв Джекі Бай-Шун з Китаю зазначає: «Конкурсна робота Ростислава продемонструвала не тільки його відмінні навички конструювання, але і серйозний науковий підхід. Це обумовило екологічність авторського повітряного змія та економічну ефективність його виготовлення. Я впевнений, що Ростислав Базилевський ще не раз потішить нас новими звершеннями у сфері кайтів як технічній творчості».

Влітку Українська Асоціація Повітряних Зміїв організувала перший в історії Чемпіонат України з кайт-флаїнґу, як виду спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *