Школярі стали учасниками майстер-класів у Смілянському технологічному коледжі

Учні зі школи №1 відвідали Смілянський технологічний фаховий коледж. День був сповнений незабутніми враженнями та цікавими можливостями.

Основною подією був мотиваційний тренінг «Компас професій: знайди свій шлях до успіху». Учасники тренінгу пройшли профорієнтаційні тести та дізналися як визначити свої мрії та цілі, а також як побудувати успішну кар’єру в обраній сфері.

Після тренінгу учні відвідали два захоплюючі майстер-класи. Перший з них – «Нейро-Творчість: Використання нейромережі для створення зображень», розкривав учням таємниці мистецтва та науки, показуючи, як нейромережі можуть бути використані для створення різних зображень.

Учасники майстер-класу випробували на практиці різні методики, які допомагають нейромережам втілювати їхні ідеї на екрані.

Другий майстер-клас – «Хімічні Чарівники: Майстер-клас з Веселими Експериментами», перетворився на справжню наукову виставку. Майстер-клас розширив їхні знання про хімію та викликав захоплення науковим світом.

Крім того, гості дізналися багато цікавого про історію нашого міста в музеях коледжу. Вони розгорнули сторінки минулого, ознайомилися зі знаковими подіями та постатями, які вплинули на розвиток Сміли.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.