Школи розпочнуть канікули раніше, виші навчатимуть дистанційно

1291_iОсінні канікули у школах мають розпочатись раніше запланованого терміну, а заклади вищої освіти будуть переведені на дистанційну освіту.

Про це, за результатами наради за участю Володимира Зеленського, повідомив голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, передає osvita.ua.

За його словами, осінні канікули у школах мають розпочатись раніше.

«Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже наступного тижня, до 15 жовтня», – повідомив народний депутат.

Також тимчасово на дистанційне навчання будуть переведенні заклади вищої освіти.

«Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже маємо кілька спалахів зараження співробітників та студентів, і навіть смертельні випадки», – повідомив Радуцький.

Він також наголосив на необхідності проведення інформаційної кампанії серед студентів.

«Молодь повинна розуміти, що сьогодні краще обмежити кількість контактів та мінімізувати перебування в людних місцях. Життя їхніх батьків, бабусь та дідусів – це також і їхня відповідальність», – підкреслив голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *