Школи не мають закриватись через карантин, – омбудсмен

дистанційнк навчанняШколи потрібно виключити з переліку установ, які підлягають закриттю при запровадженні рівнів протиепідемічних заходів.

Про це Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова написала на своїй сторінці Facebook, передає osvita.ua.

За її словами, переведення закладів освіти на дистанційну форму роботи повинні застосовуватись при недотриманні рівня вакцинації вчителів та зростанні рівня захворюваності учнів.

«Моніторинг засвідчує, що незважаючи на дотримання усіх регламентованих обмежень і протиепідемічних заходів у закладах освіти, у тому числі й показника вакцинації, органи місцевої влади та органи місцевого самоврядування, а також заклади освіти самостійно ухвалюють рішення щодо додаткових канікул чи дистанційного навчання», – підкреслила Людмила Денісова.

Тому для забезпечення права дітей на здобуття якісної освіти до міністра охорони здоров’я та міністра освіти направлено звернення щодо перегляду позиції щодо переведення закладів освіти на дистанційну форму, зокрема, виключення їх із переліку установ, які підлягають закриттю, при запровадженні рівнів протиепідемічних заходів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *