Школи до нового навчального року готові на “відмінно”

Щорічно останні тижні літа у навчальних закладах кипить робота по підготовці шкіл, дитсадків та навчально-виховних комплексів до нового навчального року.  Як підготувалися освітяни до зустрічі із школярами, в якому стані їх матеріальна база перевіряє комісія із управління освіти, молоді та спорту.

У Смілі більше 30 навчальних закладів. На відміну від минулих років їх готовність до початку навчання здійснювали поетапно.

Останні оцінки виставляли освітянам їх колеги з управління освіти молоді та спорту, Особливу увагу звертали на зовнішній вигляд приміщень,  адже протягом 9 місяців саме тут діти проводитимуть найбільше часу. Кожен з класів тематично оформлений. Перевірка перед навчальним роком це шанс кожної школи та дитсадочку показати усе найкраще – в одних кабінетах оновили меблі, в інших нову техніку для підвищення ефективності навчального процесу. У багатьох класах цього року замінили лампочки на енергозберігаючі. У природничо-математичному ліцеї кабінет фізики обладнали за кошти у сумі майже 70 тисяч з обласного бюджету технікою, демонстраційною дошкою, меблями тощо.

Комісії показали виставки та куточки, присвячені героям АТО, які вчилися в школі. Приміром, в гімназії цього року буде відкрито музей героїв антитерористичної операції, де збирається усе, що гімназисти отримали від самих бійців, а також присвячений пам’яті випускника – Євгена Войцехівського. На основі побаченого комісія вирішує чи повністю готовий той чи інший навчальний заклад до зустрічі школярів, дає рекомендації, побажання.

За оцінкою комісії усі перевірені заклади до нового навчального року повністю готові.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *