Школам радять за потреби продовжити канікули

1737-001_iМіністерство освіти і науки радить за необхідності продовжити канікули в школах через черговий сплеск поширення коронавірусу в Україні.

Про це у своєму Telegram повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, після проведення консультацій з міністром охорони здоров’я та головним санітарним лікарем, передає osvita.ua.

За словами міністра освіти, ситуація з поширенням коронавірусу в Україні є досить напруженою.

Він нагадав, що на території регіонів, для яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти, крім відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів.

– МОН радить продовжити за потреби канікули в школах. Додатково до цих заходів, спільні рекомендації МОН і МОЗ також передбачають запровадження додаткових обмежень при «жовтих» та «помаранчевих» рівнях епідемічної небезпеки, зокрема, переведення на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, учнів закладів професійної освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, – наголосив Шкарлет.

Він зазначив, що передусім обмеження варто застосовувати там, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби.1737-001_i

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *