Школам радять підготуватись до дистанційного навчання

153681-OU5ZJB-673_iПро це йдеться у методичних рекомендаціях Міністерства освіти і науки щодо викладання навчальних предметів у 2020/21 навчальному році, передає osvita.ua.

«У зв’язку із світовим викликом щодо епідеміологічної ситуації, що має місце і в Україні, необхідністю введення карантинних заходів задля запобігання поширенню вірусних хвороб, під час планування організаційних заходів, що забезпечують освітній процес, у тому числі і під час календарно- тематичного планування з предметів важливо врахувати можливість організації освітнього процесу в межах навчального року в умовах карантину», – наголошують у Міністерстві освіти і науки.

У Міносвіти зазначають, що школа може організувати дистанційне навчання за допомогою: поєднання онлайн-занять через Zoom, Skype, Instagram, Google, Hangouts; заздалегідь записаних відеоуроків, презентацій від вчителів чи із зовнішніх освітніх ресурсів; ретельно підібраних завдань для самостійної роботи із подальшою перевіркою; використання безкоштовних вебсерверів та платформ.

Задля забезпечення якісного виконання освітніх програм в умовах очного та дистанційного навчання у відомстві пропонують під час календарно-тематичного планування у навчальних програмах і календарно-тематичних планах виділити ключові теми, на яких ґрунтується подальше опрацювання програмового матеріалу.

Під час вибору на початку навчального року навчально-методичного комплексу для вивчення предмета учителям радять передбачити можливості використання засобів та інструментарію дистанційного навчання в умовах очного навчання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *