Школа Смілянського району серед кращих на Черкащині та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок»

на урокВосени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України.

Смілянський район та м. Сміла продемонстрували високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися близько 2 тисяч учнів регіону, а всього учасників Черкаської області – 28 тисяч. Про це розповіла команда освітнього проекту «На Урок» сайту smilamedia.org.ua.

Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. має найвищий середній бал (91.84) серед усіх шкіл Черкаської області. До того ж, цікавий факт: у районі найвищих результатів у конкурсі досягли учениці та учні з іменами Софія та Артем, а по Україні «найрозумнішими» є Дем’ян та Євангеліна. 

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» (naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, середній бал району складає 65.3 бали, а найактивнішою  освітянкою є Хроменко Ирина з Березняківської ЗОШ, яка залучила 723 учні до всеукраїнського змагання! Трохи поступаються місцями, проте також славляться своєю активністю, такі учительки як Мазур Наталья (Школа № 12), Фоміна Віра (Смілянська ЗОШ №1) та Ірина Сторчак (Попівська ЗОШ).

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

 

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи міста Сміла: 

  1. Школа №3-колегіум
  2. ЗОШ № 11
  3. Школа №4

 

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й смілянські школярі 21 століття.

Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок». 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *