Школа наступності і перспективи у роботі перших ланок освіти Сміли

20171123_11223123 листопада на базі закладу дошкільної освіти №23 «Чипполіно» та навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» відбулося заняття Школи наступності і перспективи у роботі перших ланок освіти м. Сміли, метою якої є ознайомлення педагогів з новим змістом, методами та формами освітньої роботи у закладах дошкільної освіти та початковій школі, відповідно до Концепції Нової української школи. Про це інформують у методичному кабінеті міського управління освіти, молоді та спорту.

Вихователі старших груп та вчителі майбутніх перших класів глибоко вивчили питання щодо інтегрованого навчання дошкільників та молодших школярів: реалізації тематичного і діяльнісного підходів, проведення тематичних тижнів/днів у закладі дошкільної освіти та початковій школі.

Відкриті покази роботи для колег міста з теми «Театр» («Я – костюмер»)  провели Приймак Наталія Миколаївна (заклад дошкільної  освіти №23) та Артеменко Світлана Юріївна («Ліцей – школа «Лідер»).  Педагоги переконалися, що інтегроване навчання забезпечує формування у дітей  цілісної картини світу, здатності сприймати предмети і явища різнобічно, системно, емоційно, сприяє поглибленню та розширенню знань, діапазону їх практичного застосування.

З метою підвищення професійної майстерності педагогів методист методичного кабінету Сигида С.В. організувала та провела практичну роботу з учасниками Школи наступності: створення Інтелект-карти тематичного дня та планування  тематичного навчання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *