Школа над Тясмином зустрічає весну

SAMSUNG CAMERA PICTURESДнями у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулося дійство-святкування проводів зими, у якому були задіяні учні початкових класів. Головні герої свята Зима та Весна запросили присутніх дітей та батьків до цікавої подорожі, яка супроводжувалася веселими хороводами, гаївками, віршами, загадками та народними прикметами. Змагатися між собою Зимі та Весні допомагали дітлахи, які завзято підтримували їх.
Урешті-решт стомлена, змарніла та виснажена зима поступилася молодій, повній сил весні. Тож весна перемогла! Під кінець свята за дотриманням народного звичаю було спалено опудало Зими. А Весна подарувала дітям паперові жайворонки – символ птахів, що на своїх крилах приносять з далекого вирію омріяне тепло, проганяючи люту зиму, сповіщаючи своїми срібними голосочками, що вже прийшла весна!
Батьки порадували всіх дітей смачним печивом-жайворонками. Тож маємо надію, що у молодших школярів залишиться багато яскравих спогадів про тепле, радісне свято Стрітення, яке є водночас народним і християнським, поєднавши дві філософії, дві мудрості, дві зустрічі. Свято, яке у кожній дитячій душі поселило весну.
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *